MOJE WIDZENIE ŚWIATA - nie koniecznie dobre, nie zawsze trafne ...ale to moje
Blog > Komentarze do wpisu
czyżby przyszedł właściwy czas?

Warto odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Czasem warto zatrzymać się w pół drogi (mój drogi_r) i zastanowić nad sensem dalszego podążania nią. Czasem warto z niej zawrócić, a czasem... ten czas to lepiej zostawić.

Wiele w świecie się zmieniło, wiele zmieniło się tu, ale bez względu na kształt istnieje to co było. Możemy się dziś z tego śmiać, możemy płakać, albo z perspektywy określać jako dziecinne, ale nie możemy powiedzieć, że to nas nie tworzyło! Być może nie zawsze było i jest to zgodne z naszymi intencjami, wnętrzem, czy po prostu oglądem, ale robiliśmy to. I choć skuci kajdanami, to właśnie tyle mogliśmy, potrafiliśmy pokazać.

Zawsze są jakieś kajdany...

czwartek, 29 września 2011, drogi_r

Polecane wpisy

  • ŁOKIETEK

    W książce "Możesz uzdrowić swoje życie" (Louise L. Hay) można przeczyta: "RAMIONA symbolizują naszą zdolność i możliwość przyjmowania doświadczeń życia.

  • Riusuke Fukahori i ZŁOTA RYBKA

    Niesamowite... Pomijając uzdolnienia i kunszt, to sama technologia malowania na wielu warstwach żywicy (bo tak to rozumiem) jest czymś strasznie pracochłonnym i

  • zmiana

    Nie wiem już sam, czy nie chcę, czy nie potrafię? Kiedyś nie chciałem, ale teraz już chyba nie mogę. Bolesne doświadczanie zła jakie sam produkuję staje się na

Search Engine Optimization
Powered by  MyPagerank.Net
Licencja